Tisk

Potisk textilu

Plnobarevný potisk kvalitních a skvěle padnoucích triček, mikin, polokošil, tašek, batohů, osušek a mnoho dalšího ze světa textilu (záleží na zákazníkovi, co by rád). Díky naší technologii vyrábíme od 1 kusu a případně i v expersním termínu (pokud je zboží na skladě, nebo ho má zakazník u sebe). 

TRIČKA - MIKINY - POLOTRIKA - DRESY - TRENKY - BATOHY - TAŠKY 


Potisk reklamních předmětů

Máme k dispozici statisíce reklamních předmětů v EU a miliony reklamních předmětů ve světě. Umíme dělat potisk reklamních předmětů od 1ks až po miliony. 

HRNKY - PROPISKY - SKLENICE - REPRODUKTORY - BRÝLE - SLUCHÁTKA - BLOKY - A DALŠÍ


Digitální tisk

Digitální archový expresní tisk letáků, vizitek, plakátů, brožur, poukázek, firemních tiskovin do formátu SRA3 (320x450mm) a další... Uvítáte možnost matné či lesklé laminace, efekt parciálního laku, metalického efektu, speciálních a ochranných prvků, které nejsou vidět pouhým okem?

VIZITKY - LETÁKY - POUKAZY - BROŽURY - KALENDÁŘE - PLAKÁTY


Výroba reklamy

Potřebujete o sobě dát vědět svému okolí nebo se Vám už nelíbí aktualní reklama? Komplexní reklamní služby - konzultace reklamy, návrhy grafiky, výběr vhondého materiálu, výroba a dokončení včetně aplikace. Nejrychlejší výroba reklamy v Praze a okolí. 

SVĚTELNÉ BOXY - POLEPY VÝLOH - REKLAMNÍ CEDULE - PLACHTY - BANNERY 


Roll-upy & Displeje

Roll-up je stále jeden z nejoblíbenějších prezentačních nástrojů. U nás si můžete vybrat z několika provedení vč.různých šířek. Pro dokonalé a zářivé barvy tiskneme na kvalitní saténový film. Všechny varianty roll-upů skladem k okamžité výrobě. 

ROLL-UPY - POP-UPY - RÁMY - VOLNĚ STOJÍCÍ ÁČKA - VLAJKY - SLZY


Velkoformátový tisk

Náš velkoformátový tisk disponuje vysokým foto rozlišením 1200x1200 dpi a je skvělou volbou pro potisk fólií, samolepek, filmů, bannerů, všech druhů papíru, textílií, tapet a dalších materiálů. Samozřejmostí je velkoformátová laminace, kašírování a další dokončovací služby. 

SAMOLEPKY - OKENNÍ FÓLIE - BANNERY - PLAKÁTY - TAPETY


Polepy aut

Pro polepení vašeho auta můžete zvolit více než 200 druhů barevných fólií nebo plnobarevný tisk opatřený ochrannou UV laminací. Na zadní okno doporučujeme perforovanou okenní fólii. Pro dočasnou reklamu zvolte magnetickou fólii nebo speciální ,,samolepku" s mikropřísavkami. 

ŘEZANÁ FÓLIE - DIGITÁLNÍ TISK - MAGNETICKÁ FÓLIE - OKENNÍ FÓLIE 


3D reklama

Už vás vývěsní štíty a ploché světelné boxy přestaly bavit? Pak přejděte do třetího rozměru! Zvolte 3D nápisy, loga a další motivy s možností podsvětlení. 3D nápisy a motivy vyrábíme in-house! Jsme tak schopni kontrolovat kvalitu a termín dodání. 

SVĚTELNÁ REKLAMA - 3D NÁPISY A POUTAČE - PROFESIONÁLNÍ INSTALACE