O nás

O nás

VYRÁBÍME A PROVOZUJEME E-SHOPY PRO NAŠE B2B PARTNERY.

Vytváříme a provozujeme e-shopy pro naše klienty (partnery). Našimi partnery se mohou stát různé organizace, které chtějí e-shopové řešení (sportovní kluby, školy, osvč, firmy, nadace apod.). Naši klienti jsou zároveň naši partneři, což znamená, že e-shop plánujeme a provozujeme společně (nejsme jen dodavatel). Partner zajišťuje marketing a objednávky a my zajišťujeme kompletní provoz, dodavatele, technologii, zákaznickou podporu, obchodní podporu, technickou podporu, grafické služby apod. Cílem je, aby měl partner e-shop bez starostí a nakupoval za nejlepších podmínek na trhu. Měníme systém objednávání v organizacích...šetříme našim partnerům čas, práci i peníze a to vše aniž by do toho museli investovat. Provoz e-shopu většinou vyžaduje alespoň 1 full time osobu, my jim toto umíme dodat levněji. 


Potisk textilu

Plnobarevný potisk kvalitních a skvěle padnoucích triček, mikin, polokošil, tašek, batohů, osušek a mnoho dalšího ze světa textilu (záleží na zákazníkovi, co by rád). Díky naší technologii vyrábíme od 1 kusu a případně i v expersním termínu (pokud je zboží na skladě, nebo ho má zakazník u sebe). 

TRIČKA - MIKINY - POLOTRIKA - DRESY - TRENKY - BATOHY - TAŠKY 


Potisk reklamních předmětů

Máme k dispozici statisíce reklamních předmětů v EU a miliony reklamních předmětů ve světě. Umíme dělat potisk reklamních předmětů od 1ks až po miliony. 

HRNKY - PROPISKY - SKLENICE - REPRODUKTORY - BRÝLE - SLUCHÁTKA - BLOKY - A DALŠÍ


Digitální tisk

Digitální archový expresní tisk letáků, vizitek, plakátů, brožur, poukázek, firemních tiskovin do formátu SRA3 (320x450mm) a další... Uvítáte možnost matné či lesklé laminace, efekt parciálního laku, metalického efektu, speciálních a ochranných prvků, které nejsou vidět pouhým okem?

VIZITKY - LETÁKY - POUKAZY - BROŽURY - KALENDÁŘE - PLAKÁTY