Vítejte v e-shopu!

Vítejte v našem e-shopu! My říkáme "NE" papírovým katalogům, ručním objednávkám, zdlouhavým dodacím lhůtám, zbytečné práci jedinců, kteří za to nejsou placeni. Říkáme "ANO" modernímu objednávacímu systému (e-shopu), který je napojený na naše dodavatele, nezatěžuje lidi v naší organizaci, zjednodušuje život naší komunitě a má širokou nabídku. Máte možnost se poradit s odborníky na zákaznické podpoře a mnoho dalších výhod... Říkáme "ANO" řešení z 21. století! 

95% zboží je možné objednat od 1ks

Naším cílem je vytvořit online katalog, který nebude závislý na hromadných objednávkách. 

Velký výběr barev

Většinu produktů nabízíme v široké škále barev (primárně textil). Pokud by Vám některá barva chyběla, neváhejte poptat na naší zákaznické podpoře. 

Zavolejte a poradíme Vám

Máte zájem o množstevní slevy, specifické produkty, jiné produkty od značek ve Vašem e-shopu, či o úplně něco jiného? Neváhejte nás kontaktovat na obchodní či zákaznické podpoře, ideálně přes výše uvedené formuláře, nebo email.

Doprava zdarma

Při hromadných objednávkách získáte dopravu zdarma. Domluvte se ve své skupině lidí na hromadné objednávce a bude se Vám počítat pouze 1 doprava. Rychlost i postup objednávky to neovlivní. Iniciátor hromadné objednávky konzultuje postup s provozním manažerem e-shopu, který zajistí správné nastavení produtků (i více produktů) pro hromadnou objednávku. 

90% reklamací uznáváme

Naším cílem je mít spokojeného zákazníka, ale chápeme, že toho nedosáhneme ze 100%. My či naši dodavatelé jsme "pouze lidé" a můžeme udělat chybu. Pokud ji uděláme, tak ji rádi napravíme a zboží vyměníme, nebo vrátíme peníze. Naše zákaznická podpora je tu pro Vás od pondělí do pátku 9 -16hod. Preferujeme email.

Aktuality

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.